Kalite Anlayışımız

1

Projelere imza atarken, proje dokümantasyonu ve saha uygulamalarında yüksek kalite standartlarından ve projenin şartlarından ödün vermeden işimizi yapıyoruz. Projelerin ilerleyişini anahtar performans göstergeleri ile adım adım takip ediyoruz.

2

Tüm çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede ele alıyoruz. İSG eğitimlerimizi ve acil durum eylem planlarımızı titizlikle yürütüyoruz.

3

Yerine getirmekle yükümlü olduğumuz işleri uygun malzeme ve işçilik kullanarak, zamanında ve eksiksiz tamamlayarak işveren memnuniyetini arttırmak vazgeçilmez prensibimizdir.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uygun kalite standartlarında hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Bölgesel ölçekte kazandığı başarıları ulusal ve uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.
Misyonumuz
Bilgi birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak kilit konumda olmak. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve bölgesel ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir Marx İnşaat ailesi olarak sürekliliğini sağlamak.