Marx'ı Keşfedin

BİZ KİMİZ ?

Kendini işine adamış, çözüm odaklı mühendis ve mimar kadromuz ile çeşitli taahhüt çözümleri sunuyoruz. Teknik kadromuzun % 60’ını 10 yıl ve üstü deneyimli uzmanlar oluşturuyor. Sahadaki başarımızı mühendislik ve mimarlık alanlarında deneyimli ve yetkin yönetim ekibimiz ile 7/24 destekliyoruz.

Marx İnşaat bünyesi içinde fizibilite çalışmalarından, uygulama projeleri yapımına, otel, konut, lojman inşaatından, spor alanları zemin çimlendirilmesi gibi çeşitli hizmet ve taahüt bulunmaktadır.

Hizmetlerimizdeki çeşitlilik sayesinde sadece daha hızlı çalışmakla kalmayıp, daha etkin işlevsellikle projelerimize daha iyi değerler kazandırabilmekteyiz.

Daha düşük maliyetlerde, ama en iyi kalitede malzeme ve makine gibi kaynaklara kısa zamanda ve etkince hedefe ulaşabilmekteyiz.

Faaliyet bölgelerimizdeki geçmiş tecrübe ve ilişki ağlarımız sayesinde doğru kaynakları iyi mobilize edebilmemiz, projelerimize belirgin bir değer katmaktadır.

Üstlenilen her bir projenin bir yandan kendi bütçesi içerisinde tamamlanmasını sağlamak diğer yandan da sözleşmelerinde yazılı şartlara uygun olarak yürütülmesi ve yapımının her aşamasında müşteri memnuniyetinin sağlamak mutlak hedeflerimiz arasındadır.

Neden MARX?

2015'den beri kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren farklı türlerde, inşaat taahhüt projelerini üstlenip, kendimizi sürekli geliştirmeyi amaçladık. Dün buradaydık, yarın da buradayız. Çalışanlarımız, alt yüklenicilerimiz, meslek kuruluşlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile sağlam ve sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz.

Üstlenilen her bir projenin kendi bütçesi içerisinde tamamlanmasını sağlarken, imzaladığı sözleşmede belirtilen yazılı şartlara da uygun olarak yürütülmesi Marx İnşaat için çok önemli bir faktördür.
Evrende kolay iş yoktur. Ancak, işin zor ve yorucu yanını kolay kılmak ve gelişmeyi sağlamak yönetim yeteneğimize bağlıdır. Doğru sonuca ulaşmak için; insan faktörlerini, doğru birimlerle güç birliği oluşturmayı, gelişen teknolojik imkanlarını doğru yerde kullanmayı her zaman dikkate almak gerekir.

Marx İnşaat olarak, insana ve doğaya saygı temelinde değer yaratma bilinci ile gelişerek ve geliştirerek geleceğe doğru emin adımlarla yürüyoruz.

Başladığı her işi takım çalışması ile güvenilir bir şekilde tamamlayan, müşteri memnuniyetini birinci sırada değerlendiren Marx İnşaat ‘ın başarısı, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğu ile doğru orantılı olarak artmaya devam edecektir.