Cam Sistemleri

Doğru fikir, doğru ekip, doğru proje

Sabit Cam Sistemleri

Sabit cam tavan kış bahçelerine, teras ve balkon üstlerine yapılabilen bir sistemdir. Mevsimsel etkilerden mekanları korur.Kötü hava şartları, toz, gürültü gibi dış etkenlerden korunmanızı sağlar.Uygulandığı yapının yalıtımı artırarak ısınma giderlerini azaltır, korozyonu azaltarak yapının ömrünü uzatır.

Hareketli Cam Sistemleri

Hareketli cam tavan kapalı alanların açık alana dönüşmesine yardımcı olmaktadır. Estetik ve işlevsel bir mekan yaratan hareketli cam tavan sayesinde çok daha modern bir görüntünün ortaya çıkması sağlanmış olur. Bununla birlikte gündüz ve gece her an gökyüzünü izleme fırsatı veren oldukça estetik bir yapıya sahiptir.

Giyotin Cam

Giyotin cam sistemleri ileri teknoloji ile desteklenmiş özel tasarımı, cam panellerin şık ve estetik görünümü, modern ve zarif hatlarıyla fark yaratmakta, tüm bu özellikleriyle kendisinden beklenen görsel ve fonksiyonel tüm beklentileri en üst düzeyde karşılamaktadır. Yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden olan giotin cam bilinen cam sistemlerinden farklı olarak dikey hareket eder. Sistem motor ile çalışmaktadır ve uzaktan kumanda edilir. Bu sistemde camların yukarı aşağı hareket etmesini başta kayış olmak üzere, askı plangalar ve motor sağlar. Sistem açık halde iken hareketli camlar sabit camın üzerine çekilir ve ardı ardına duran bu camlar küpeşte vazifesi görür.

Sürme Cam

Her proje için mükemmel bir ürün olan ayarlanabilir tekerlekleri, her bir panelin hem sola hem de sağa yumuşak manevra yapmasını sağlar. Sürme Cam sistemleri, eşikli veya eşiksiz olarak uygulanmakta olup, konseptinize uygun profil ve cam renk seçenekleri ile dekoratif olarak da katkı sağlamaktadır.

Katlanır Cam

Cam paneller arasında düşey alüminyum profil olmayan bir üründür. Bu etkileyici tasarım konsepti, geleneksel veya modern mimari yapıya uyarlanmak amacıyla geliştirilmiştir. Taşıyıcı alüminyum profiller, her renge boyanabilir. Ürün profilindeki şerit tasarımı ile zevkinize uygun farklı renk ve ahşap görünüm kombinasyonları oluşturabilirsiniz.

Kinetik Cam

Kinetik cam sistemleri zarif ve fonksiyonel, yapısal cam teknolojisini kullanan hareketli sistemlerdir. Tek dokunuşla akıllı hareket mekanizması manuel olarak aktive edilebilir. Taşınabilir veya zemine sabitlenen teleskopik rüzgar kırıcı sistemler olarak iki modeldir.

Projeniz için hazırız